واتساپ

شرکت نماد گستران نارون در سال 1390، با سرمایه ای اندک و تیمی متشکل از فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات کار خود را در زمینه شبکه های کامپیوتری و سیستم های حفاظتی و نظارتی آغاز کرد. سال 1395این شرکت با برند تجاری جدیدی پا به عرصه حفاظتی امنیتی کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین شرکت های حفاظتی امنیتی بخش خصوصی تبدیل شده است. این شرکت مسلط بر بازار دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن و منزل در ایران با هزاران مشتری فعال در کسب و کارهای شخصی، شرکتی و سازمانی توانسته به عنوان یک شرکت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

تولید ملی در هر کشوری به عنوان چرخ محرک اقتصاد و عاملی برای خودکفایی و استقلال ملت هاست. مجموعه نمادگستران نارون از سال 1394 تاکنون با ظرفیت محدودی اقدام به تولید محصولات در داخل کشور می نمود. در سال 1398، با نظر به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، بر آن شدیم که با توسعه تولید ملی و تمرکز بر این امر مهم، گامی بلند در راستای استقلال و ثبات اقتصاد کشور برداریم.

در این راستا، هیئت مدیره شرکت نمادگستران نارون تصمیم گرفت با توقف واردات محصولات تمام شده و تمرکز بر واردات قطعات ضروری، هزینه نیروی کار در بخش های طراحی، سرهمبندی، بسته بندی و... صرف آموزش و به کارگیری نیروی کار داخلی نماید.

این شرکت که در گذشته با همکاری شرکای چینی خط تولید خود در آن کشور را توسعه داده بود، تصمیم گرفته است که از سال جاری، با انتقال تکنولوژی و امکانات به داخل کشور، بر رونق تولید ملی بیافزاید. اخذ گواهی نامه های لازم به همراه مجوز رسمی اتحادیه از دیگر اقدامات در این زمینه بوده است.

شرکت نمادگستران نارون، دارای ده سال سابقه فعال در زمینه طراحی، تولید و توزیع سیستم های امنیتی و نظارت تصویری در ایران، با افتخار اعلام می دارد که از سال 1398 به طور کامل تولید محصولات خود را در داخل کشور انجام خواهد داد. این امر علاوه بر کاهش وابستگی به کشورهای خارجی، باعث افزایش کارآفرینی و جذب نیروهای شایسته و علاقه مند و هم چنین زمینه سازی برای اشتغال جوانان را فراهم خواهد آورد.

 

درباره دزدگیر اماکن بیسیم آیملز

دزدگیر بیسیم اماکن آیملز محصولی نوین در سیستم های امنیت خانگی می باشد. این سیستم توسط شرکت نمادگستران نارون در ایران معرفی شد. محصولی نوین از نسل سیستم های DIY که تاکنون مشابه آن وارد بازار ایران نشده است. سیستم های DIY در راستای پاسخ به نیازهای متنوع مشتریان از جمله سیستم های امنیتی بدون خطا، ارتباطات بیسیم پایدار و غیرقابل نفوذ، کاربری آسان و کاربرپسند و... تولید شده اند. برند آیملز با در نظر گرفتن این نیازهای گوناگون اقدام به طراحی یکی از بهترین سیتم های امنیتی جهان نمود و ارزش این برند طی سال های گذشته به شکل چشم گیری رو به رشد بوده است.