UTC چیست

UTC چیست

UTC چیست

OSD  چیست

دوربین های مداربسته Analog  تنظیمات پیشرفته ای دارند که به وسیله این تنظیمات می توانید تصویر بهتری در مکان های مختلف داشته باشید. دوربین های مداربستهAHD  و آنالوگ های دیگر, وقتی می خواهید ازاین منو استفاده کنید این منو روی کابل دوربین مداربسته تحت عنوان منوی OSD قرار داده شده است.

معایب منوی OSD

نکته نه چندان جالب این است که وقتی شما می خواهید دوربین را تنظیم کنید که دوربین در محل نصب شود, اگر دوربین در محل نصب شده  کنترل منو روی کابل باشد, شما چطور می خواهید این تنظیمات را انجام بدهید؟

یک روش بسیار سخت آن است که شما بتوانید مانیتور را کنار دوربین قرار دهید که با در نظر گرفتن اینکه دوربین مستقیم به مانیتور تصویر نمی دهد, می بایست دستگاه DVR  هم, کنار کار باشد که در بعضی از محل ها امکان پذیر نیست.

UTC تکنولوژی خوب و جدیدی است که این امکان را به شما می دهد که از طریق دستگاه DVR  به منوی دوربین دسترسی پیدا کنید و به راحتی از هر محلی این کار را انجام دهید. خوب  است که راحت تر این کار انجام شود که امروزه اکثر دوربین های مداربسته این تکنولوژیرا پشتیبانی می کنند.

روش استفاده از  UTC در دوربین های مداربسته ELM

اگر دوربین مداربسته  ELM و با هر دوربین  AHD که مجهز به UTC می باشند را به یک دستگاه XVR ELM متصل کردید, به راحتی می توانید با چند کلیک به منوی دوربین دسترسی داشته باشید.

1-      روی صفحه XVR  راست کلیک کرده و گزینه PTZ  را انتخاب کرده و سپس گزینه  PTZ  کنترل را بزنید.

2-      در قسمت سمت چپ یک باکس  باز می شود. گزینه تنظیمات PTZ  را انتخاب کنید. از صحفه ی بعدی گزینه ی پروتکل  را روی Next Chip قرار داده و گزینه ی نوع را روی UTC  تنظیم کنید و سپس تیک سبز را بزنید تا تنظیمات ثبت گردند.

3-      بعد از انجام درست مرحله قبل پایین باکس دو گزینه با عنوان (منو) و (تایید) ایجاد می شدند که با زدن گزینه منو تنظیمات منوی دوربین در صحفه  نمایش داده می شوند. با جهت های بالای باکس می توانید در منو بالاو پایین بروید و با جهت راست می توانید وارد گزینه منو شوید. در آخر تنظیمات را ذخیره کنید و باکس را ببندید.

 

 

نظرات بازدیدکنندگان