آموزش انتقال تصویر تلگرام

آموزش انتقال تصویر تلگرام

انتقال تصویر دوربین و DVR بر روی تلگرام

تلگرام امروزه بخش عظیمی از اطلاعات و ارتباطات ما کاربران ایرانی را تحت پوشش خود قرار داده است و با توجه به امکاناتی که با سادگی در اختیار ما می گذارد می توانیم آن ها را به سرعت تحلیل، بررسی و پردازش کنیم و چه خوب که بتوانیم تصویر دوربین های مدار بسته خود را با تشخیص هر حرکت روی تلگرام خود مشاهده کنیم.

برای انجام انتقال تصویر روی تلگرام لازم است که یک ایمیل مجازی در تلگرام داشته باشید و تنظیمات دستگاه ضبط تصاویر خود را انجام دهید.

ساخت ایمیل مجازی تلگرام:

https://telegram.me/fakemailbot برای ساخت ایمیل مجازی استفاده کنید به این ترتیب که لینک ربات را از Fake Mail از ربات کار را شروع کنید برای استفاده از start را جستجو کنید و با انتخاب fakemailbot اجرا کنید و یا در تلگرام در قسمت جستجو، عبارت مانند ایمیل زیر وارد کنید @hi2.in را انتخاب کنید و سپس نام دلخواه ایمیل تلگرام خود را به همراه set یک آدرس ایمیل سفارشی عبارت را انتخاب کنید تا ربات یک آدرس برای شما در نظر گیرد. generate در غیر اینصورت عبارت ELMcctv8@hi2.in

ELM تنظیمات دستگاه ضبط تصاویر

1- حساس به حرکت

برای انجام تنظیمات در دستگاه های منوی ویندوزی در ابتدا وارد قسمت حساس به حرکت می شویم و گزینه فعال را روشن می کنیم و در همین قسمت وارد گزینه ماشه می شویم و ایمیل را نیز روشن می کنیم پس از آن تیک سبز رنگ را در بالا سمت چپ می زنیم تا تنظیمات انجام شده اعمال گردد دقت کنید این مواردی که انجام دادیم برای شماره کانال 1 تعریف شده در صورت نیاز برای بقیه کانال ها انجام دهید و یا کپی کنید. این عملیات باعث می شود که تصویر دریافتی در لحظه حرکت را به ایمیل ارسال کند.

2- سرور شبکه 

در منوی اصلی، گزینه ی سرور شبکه زیر شاخه پست الکترونیک تنظیماتی برای معرفی ایمیل ارسال کننده و ایمیل دریافت کننده و سایر برای ایمیل فرستنده Gmail تنظیمات مربوطه وجود دارد که توصیه می گردد جهت کارکرد بهتر این قسمت از سرویس پست الکترونیک را می بایست وارد کنیم و همینطور شماره پورت 785 smtp.gmail.com عبارت SMTP استفاده نمایید و بنابراین در قسمت سرور برای قسمت پورت در این تنظیمات. پس از ورود به قسمت پست الکترونیک از جدول زیر برای تکمیل اطلاعات این قسمت استفاده کنید و در قسمت گیرنده، آدرس ایمیلی را که در ابتدای این بحث در تلگرام ساخته اید را وارد کنید.

نظرات بازدیدکنندگان